See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA SPRZĘTU MEDYCZNEGO JEDNORAZOWEGO I WIELOKROTNEGO UŻYTKU DO ZABIEGÓW ORTOPEDYCZNYCH DLA SZPITALA POWIATOWEGO W RADOMSKU.
Beschreibung: 1.Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku Nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo cenowy. Wymagane jest spełnienie wszystkich warunków zapisanych w formularzu asortymentowo – cenowym. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik Nr 5a i 5b do SWZ. 2.Wszystkie wymagania określone w dokumentach wskazanych powyżej stanowią wymagania minimalne, a ich spełnienie jest obligatoryjne. Niespełnienie ww. wymagań minimalnych będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp. 3.Wspólny Słownik Zamówień KOD: 33141700- 7 – Wyroby ortopedyczne.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Protezy przynasadowe i pierwotne stawu biodrowego oraz elementy rewizyjne - depozyt
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Beschreibung: Endoproteza stawu biodrowego pierwotna i rewizyjna - depozyt
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Beschreibung: Anatomiczna/Odwrócona endoproteza stawu ramiennego w opcji z trzpieniem lub beztrzpieniowa - depozyt krótkoterminowy ("zestaw lotny").
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Beschreibung: Implanty do operacji rekonstrukcyjnych stawu barkowego - depozyt
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Beschreibung: Syntetyczny implant łąkotki - depozyt
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: Implanty niewchłanialne tytanowe - kotwice - depozyt
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7
Beschreibung: Ostrza do piły - zakup
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8
Beschreibung: Implanty do barku do techniki open Latarjet - depozyt
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9
Beschreibung: Cement kostny - zakup
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10
Beschreibung: System kabli i płyt do złamań okołoprotezowych -depozyt krótkoterminowy ("zestaw lotny")
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11
Beschreibung: Protezy stawów PIP - depozyt
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12
Beschreibung: Implanty do operacji rekonstrukcyjnych stawu kolanowego - depozyt
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13
Beschreibung: Płyty do osteotomii okolicy stawu kolanowego - depozyt krótkoterminowy ("zestaw lotny")
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14
Beschreibung: Stabilizacja chrząstki - depozyt
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15
Beschreibung: Zestaw do rekonstrukcji MPFL i szycie łąkotek - depozyt
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16
Beschreibung: Gwoździe - depozyt
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17
Beschreibung: Stabilizator dłoni - zakup
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18
Beschreibung: depozyt
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19
Beschreibung: Endoproteza całkowita nadgarstka - depozyt
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20
Beschreibung: Implant do korygowania deformacji stóp spowodowanych płaskostopiem - depozyt
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21
Beschreibung: Endoproteza stawu kolanowego - depozyt
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23
Beschreibung: Ostrza shavera, dreny do pompy artroskopowej, nici, taśmy - zakup
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24
Beschreibung: Endoproteza bezcementowa stawu biodrowego - zakup
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25
Beschreibung: Stabilizacja kości kończyn dolnych - rama kość udowa oraz kość piszczelowa - system bezpieczny dla rezonansu magnetycznego - zakup
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26
Beschreibung: Stabilizacja kości kończyn dolnych - Rama bliższa piszczel - system bezpieczny dla rezonansu magnetycznego - zakup
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27
Beschreibung: Membrana do leczenia ubytków chrzęstnych - zakup
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28
Beschreibung: Endoproteza stawu kolanowego cementowana - depozyt
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29
Beschreibung: Pakiet nr 29 - Implant do korekcji stopy płasko-koślawej -depozyt
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30
Beschreibung: DHS - depozyt
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31
Beschreibung: Płyty do zespalania złamań wyrostka łokciowego - depozyt
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32
Beschreibung: Panewka dwumobilna bezcementowa , cementowana wraz z dużym głowami polietylenowymi - depozyt
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33
Beschreibung: Artykuły ortopedyczne - zakup
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34
Beschreibung: Silikonowe protezy stawów MCP I PIP - depozyt krótkoterminowy ("zestaw lotny")
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35
Beschreibung: Stabilizacja kości kończyn dolnych – rama dalsza piszczel - system bezpieczny dla rezonansu magnetycznego - zakup
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36
Beschreibung: Endoproteza jednoprzedziałowa stawu kolanowego - depozyt krótkoterminowy ("zestaw lotny")
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37
Beschreibung: Śruby płyty do kości strzałkowej, endoproteza głowy kości promieniowej - depozyt
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38
Beschreibung: Płyty do obojczyka - depozyt
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39
Beschreibung: Stabilizacja kości kończyn górnych przedramię - nadgarstek - zakup
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40
Beschreibung: Syntetyczny materiał kościo-zastępczy - zakup
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41
Beschreibung: Płyty, śruby - depozyt
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42
Beschreibung: Nośnik antybiotyku do stosowania śródoperacyjnego - depozyt
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43
Beschreibung: Gwoździe, śruby - depozyt
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44
Beschreibung: ZESTAW ZABIEGOWY DO KONCENTRACJI SZPIKU - zakup
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45
Beschreibung: Proteza stawu CMC-1- depozyt krótkoterminowy ("zestaw lotny")
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46
Beschreibung: Śruby samowiercące, kaniulowane typu Herberta - depozyt
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47
Beschreibung: Implant do artrodezy nadgarstka - depozyt
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48
Beschreibung: Implanty do zaopatrywania złamań oraz korekcji kości stopy - depozyt
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49
Beschreibung: Implanty do zaopatrywania złamań w obrębie kości paliczków, śródręcza i przodostopia - depozyt
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50
Beschreibung: Implant do plastyki interpozycyjnej małych stawów rąk i stóp - depozyt
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51
Beschreibung: Endoproteza barku - depozyt