857679-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Schoonmaak Vrije Scholen Utrecht - Hieronymusplantsoen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Schoonmaak Vrije Scholen Utrecht - Hieronymusplantsoen
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor schoonmaakdiensten ten behoeve van Vrije Scholen Utrecht, locatie Hieronymusplantsoen Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung266854-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000
857679-2025 - Resultaat
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 266854-2024
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000