2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opdracht van diensten voor de uitvoering van een inspectie tussen 4DES/EV (EVOS depot) en 4DEP (pompstation BPO Desteldonk) d.m.v. intelligente borsteling (ILI) volgens de ultrasone methode, inclusief aanpassingen aan de kraankamer 4DES/EV om het lijnstuk ‘pigeable’ te maken.
Beschreibung: Opdracht van diensten voor de uitvoering van een inspectie tussen 4DES/EV (EVOS depot) en 4DEP (pompstation BPO Desteldonk) d.m.v. intelligente borsteling (ILI) volgens de ultrasone methode, inclusief aanpassingen aan de kraankamer 4DES/EV om het lijnstuk ‘pigeable’ te maken.
Interne Kennung: BPO-5BC744
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 76600000 Überwachung von Rohrleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BPO-5BC744 - 1
Interne Kennung: 1