857702-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasnopol.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasnopol.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjnowypoczynkowe położonych na terenie Gminy Krasnopol w okresie 1.01.2025 r. do 31.12.2025 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.
Interne KennungPFV.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Krasnopol
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych oraz domków letniskowych i innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe położonych na terenie Gminy Krasnopol w okresie 1.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do SWZ.