2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Karlino
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy - autobusowy. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach komunikacyjnych na których Gmina Karlino jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Planowane trasy: Karlino – Garnki – Zwartowo – Domacyno – Karwin – Gościnko – Malonowo - Kozia Góra - Karlino ul. Parkowa; Karlino – Syrkowice – Ubysławice – Mierzyn – Daszewo - Karlino ul. Parkowa; Karlino - Pobłocie Wielkie – Krukowo – Chotyń – Karścino – Kowańcz – Lubiechowo - Karlino ul. Parkowa
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)