857720-2025 - Ergebnis
Niederlande – Reinigung von Schulen – NU Schoonmaak Vrije Scholen Utrecht - Leidsche Rijn
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNU Schoonmaak Vrije Scholen Utrecht - Leidsche Rijn
BeschreibungHet betreft hier een opdracht voor schoonmaakdiensten ten behoeve van Vrije Scholen Utrecht, locatie Leidsche Rijn. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Schoonmaakdiensten.
Vorherige Bekanntmachung266854-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
LosLOT-0000