857771-2025 - Wettbewerb
Belgien – Kommunale Dienstleistungen – Organisatie van voor- en naschoolse opvang, opvang tijdens schoolvrije dagen en opvang tijdens vakantieperiodes voor stad Landen in kader van het BOA-decreet
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganisatie van voor- en naschoolse opvang, opvang tijdens schoolvrije dagen en opvang tijdens vakantieperiodes voor stad Landen in kader van het BOA-decreet
BeschreibungOrganisatie van voor- en naschoolse opvang, opvang tijdens schoolvrije dagen en opvang tijdens vakantieperiodes voor stad Landen in kader van het BOA-decreet
Interne KennungPPP00W-743/5266/IO/HM/2025/743/voor- en naschoolse opvang
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensvereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungIO/HM/2025/743/voor- en naschoolse opvang_1
Haupteinstufung (cpv): 85311300 Kinder- und Jugendfürsorgeleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung, 85312100 Betreuung in Tagesstätten, 85312110 Betreuungsleistungen in Kinderkrippen