857779-2025 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2026 roku.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2026 roku.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbieraniu transporcie i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy na terenie Gminy Chodel, a także z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w sposób zapewniający osiągnięcie wymaganych odpowiednimi przepisami prawa poziomów recyklingu, przygotowanie do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, postanowieniami Planu Gospodarki Odpadami Województwa Lubelskiego 2022 (Uchwała Sejmiku Województwa Lubelskiego Nr XXIV/349/2016 z dnia 2 grudnia 2016 r.) przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku w Gminie Chodel przyjętego Uchwałą Nr LXIV/266/2023 Rady Gminy w Chodel z dnia 28 lutego 2023 roku. 2. Zakres przedmiotu zamówienia – stosownie do przepisów ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach oraz postanowieniami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Chodel obejmuje: 1) odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy w tym: a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne, b) odpady z papieru, tektury, odpady opakowaniowe z papieru i odpady opakowaniowa z tektury, c) odpady ze szkła, odpady opakowaniowe ze szkła, d) odpady metali, odpady opakowaniowe z metali, e) odpady tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, f) odpady ulegające biodegradacji, zielone, g) odpady problematyczne i niebezpieczne, h) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, i) zużyte baterie i akumulatory, j) opakowania po chemikaliach, k) przeterminowane leki, l) odpady medyczne powstałe w gosp. domowych w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi ł) odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne, m) odpady wielkogabarytowe (w tym meble), n) zużyte opony, o) odpady z tekstyliów i odzieży, r) popiół z palenisk domowych. 2) zapewnienie przez Wykonawcę worków do gromadzenia odpadów komunalnych, 3) odbieranie odpadów komunalnych z PSZOK.
Interne KennungGO.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensArt. 138 ust. 4 ustawy Prawo zamówień publicznych składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Chodel w 2026 roku