857802-2025 - Wettbewerb
Polen – Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie – Zakup i dostawy osprzętu oraz implantów do przeprowadzania zabiegów operacyjnych z zakresu pełnego spektrum neurochirurgicznego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawy osprzętu oraz implantów do przeprowadzania zabiegów operacyjnych z zakresu pełnego spektrum neurochirurgicznego
BeschreibungZakup i dostawy osprzętu oraz implantów do przeprowadzania zabiegów operacyjnych z zakresu pełnego spektrum neurochirurgicznego
Interne KennungZP250/084/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden, 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet1 Jednorazowy zestaw do wprowadzania neuroendoskopu
BeschreibungJednorazowy zestaw do wprowadzania neuroendoskopu
Interne KennungPakiet1
LosLOT-0002
TitelPakiet2 Sonda Mizuho systemu Doppler
BeschreibungSonda Mizuho systemu Doppler
Interne KennungPakiet2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141641 Sonden
LosLOT-0003
TitelPakiet3 Materiały zużywalne wraz z dzierżawą napędów do przeprowadzania zabiegów neurochirurgicznych standardowych
BeschreibungMateriały zużywalne wraz z dzierżawą napędów do przeprowadzania zabiegów neurochirurgicznych standardowych
Interne KennungPakiet3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente
LosLOT-0004
TitelPakiet4 Płyty do zespoleń w obrębie mózgoczaszki
BeschreibungPłyty do zespoleń w obrębie mózgoczaszki
Interne KennungPakiet4
LosLOT-0005
TitelPakiet5 Zestaw drenów płynu mózgowo - rdzeniowego z zastawkami do leczenia specyficznych typów wodogłowia
BeschreibungZestaw drenów płynu mózgowo - rdzeniowego z zastawkami do leczenia specyficznych typów wodogłowia
Interne KennungPakiet5
LosLOT-0006
TitelPakiet6 Systemy zastawkowe do odprowadzania nadmiaru płynu mózgowo - rdzeniowego
BeschreibungSystemy zastawkowe do odprowadzania nadmiaru płynu mózgowo - rdzeniowego
Interne KennungPakiet6
LosLOT-0007
TitelPakiet7 Zestaw standardowych drenów płynu mózgowo – rdzeniowego do leczenia wodogłowia
BeschreibungZestaw standardowych drenów płynu mózgowo – rdzeniowego do leczenia wodogłowia
Interne KennungPakiet7
LosLOT-0008
TitelPakiet8 Zestawy do drenażu zewnętrznego
BeschreibungZestawy do drenażu zewnętrznego
Interne KennungPakiet8
LosLOT-0009
TitelPakiet9 Zestaw wewnątrzkomorowy do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego
BeschreibungZestaw wewnątrzkomorowy do pomiaru ciśnienia wewnątrzczaszkowego
Interne KennungPakiet9
LosLOT-0010
TitelPakiet10 Zaciski hemostatyczne do brzegów płata skórnego - standardowe
BeschreibungZaciski hemostatyczne do brzegów płata skórnego - standardowe
Interne KennungPakiet10
LosLOT-0011
TitelPakiet11 Akcesoria do neuronawigacji
BeschreibungAkcesoria do neuronawigacji
Interne KennungPakiet11
LosLOT-0012
TitelPakiet12 Akcesoria aspiratora ultradźwiękowego
BeschreibungAkcesoria aspiratora ultradźwiękowego
Interne KennungPakiet12
LosLOT-0013
TitelPakiet13 Klipsy do tętniaków mózgowych
BeschreibungKlipsy do tętniaków mózgowych
Interne KennungPakiet13
LosLOT-0014
TitelPakiet14 Zaciski tytanowe do płata kostnego
BeschreibungZaciski tytanowe do płata kostnego
Interne KennungPakiet14
LosLOT-0015
TitelPakiet15 System do stabilizacji głowy
BeschreibungSystem do stabilizacji głowy
Interne KennungPakiet15
LosLOT-0016
TitelPakiet16 Narzędzia endoskopowe
BeschreibungNarzędzia endoskopowe
Interne KennungPakiet16
LosLOT-0017
TitelPakiet17 Proteza kości czaszki
BeschreibungProteza kości czaszki
Interne KennungPakiet17