See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych szpitalnych programach lekowych oraz chemioterapii na okres 24 miesięcy z prawem opcji na 12 miesięcy (łącznie 36 miesięcy)
Beschreibung: Dostawy sukcesywne produktów leczniczych szpitalnych programach lekowych oraz chemioterapii na okres 24 miesięcy z prawem opcji na 12 miesięcy (łącznie 36 miesięcy) - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 737944-2025
Interne Kennung: 119/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 2. Risdiplamum
Beschreibung: Risdiplamum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Jak dla LOT - 0001
Los: LOT-0003
Titel: 3. Omaveloxolonum
Beschreibung: Omaveloxolonum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0005
Titel: 5. Satralizumabum
Beschreibung: Satralizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Ofatumumabum
Beschreibung: Ofatumumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0008
Titel: 8. Natalizumabum
Beschreibung: Natalizumabum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0015
Titel: 15. Eltrombopagum
Beschreibung: Eltrombopagum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0030
Titel: 30. Farycymab
Beschreibung: Farycymab - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0032
Titel: 32. Olaparibum
Beschreibung: Olaparibum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0034
Titel: 34. Mavacamtenum
Beschreibung: Mavacamtenum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0036
Titel: 36. Inclisiranum
Beschreibung: Inclisiranum - zgodnie z zapisami formularza cenowego i SWZ
Interne Kennung: 36