857863-2025 - Ergebnis
Polen – Personensonderbeförderung (Straße) – Wybór operatora transportu publicznego na terenie Miasta i Gminy Września w latach 2026-2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór operatora transportu publicznego na terenie Miasta i Gminy Września w latach 2026-2027
Beschreibung1. Przedmiotem postępowania jest udzielenie zamówienia na świadczenie na rzecz Zamawiającego usług transportu publicznego -operatora transportu publicznego na ternie Miasta i Gminy Września na lata 2026-2027. 2. Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych autobusowych przewozach pasażerskich na terenie Miasta i Gminy Września. Usługa wykonywana będzie powierzonymi (wydzierżawionymi) Wykonawcy autobusami elektrycznymi wraz z dedykowanymi ładowarkami. Miejscem ładowania i postoju (garażowania) autobusów będzie baza zieleni miejskiej przy ul. Leśnej we Wrześni. Wykonawca usługę realizować będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku na następujących liniach: SOLARIS od 2.01.2026 do 31.12.2027 r.: - linia 11 miejska – 5,5 km – 12 kursów, - linia 12 miejska – 13,1 km – 4 kursy, ISUZU od 2.01.2026 do 31.12.2027 r.: - linia 21 gminna – 15,9 km – 2 kursy, - linia 22 gminna – 11,6 km – 2 kursy, - linia 23 gminna – 18,3 km – 2 kursy, - linia 24 gminna – 14,6 km – 2 kursy, - linia 25 gminna – 12,0 km – 2 kursy, GOLDEN DRAGON od 2.01.2026 do 31.12.2027 r.: - linia 31 gminna – 31,0 km – 2 kursy, - linia 32 gminna – 19,0 km – 2 kursy, - linia 33 gminna – 21,0 km – 2 kursy, GRANTON ZXB8-9 od 1.08.2026 do 31.12.2027 r.: - linia 41 gminna – 26,2 km – 2 kursy, - linia 42 gminna – 17,0 km – 2 kursy, - linia 43 gminna – 30,5 km – 2 kursy, GRANTON ZXB8-9 od 1.08.2026 do 31.12.2027 r.: - linia 51 gminna – 14,4 km – 2 kursy, - linia 52 gminna – 12,0 km – 2 kursy, - linia 53 gminna – 14,4 km – 2 kursy, - linia 54 gminna – 16,5 km – 2 kursy, - linia 55 gminna – 15,0 km – 2 kursy. Szczegółowy rozkład kursów Zamawiający przekaże Wykonawcy po podpisaniu umowy o zamówienie publiczne. 3. Obowiązki i odpowiedzialność Wykonawcy: 1) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność wypadkową, a także za zniszczenia własności osób trzecich spowodowane swoim udziałem lub niedopatrzeniem związanym z realizacją niniejszego zamówienia. 2) Wykonawca w razie awarii autobusu lub obowiązkowych przeglądów technicznych zobowiązany jest do zabezpieczenia w oferowanym czasie (kryterium oceny oferty) autobusu zastępczego i nie mniejszej pojemności niż obsługujący poszczególną linię.
Vorherige Bekanntmachung746999-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensW niniejszym postępowaniu składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacyjnych. Podstawa prawna: art. 138 ust. 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungZakres rzeczowy zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego o charakterze użyteczności publicznej w gminnych autobusowych przewozach pasażerskich na terenie Miasta i Gminy Września. Usługa wykonywana będzie powierzonymi (wydzierżawionymi) Wykonawcy autobusami elektrycznymi wraz z dedykowanymi ładowarkami. Miejscem ładowania i postoju (garażowania) autobusów będzie baza zieleni miejskiej przy ul. Leśnej we Wrześni. Wykonawca usługę realizować będzie w dni powszednie od poniedziałku do piątku
Optionen
Beschreibung der OptionenIII kwartał 2027