2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa, konfiguracja i wdrożenie infrastruktury centrum przetwarzania danych dla Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia publicznego dot. Dostawy, konfiguracji i wdrożenia infrastruktury centrum przetwarzania danych dla Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący załącznik nr 1 A oraz 1 B do SWZ, zawiera informację o parametrach techniczny i funkcjonalnych oczekiwanych urządzeń oraz informacje dotyczące miejsca i sposobu realizacji zamówienia. Zamówienie ma być dostarczone do siedziby Zamawiającego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4 oraz przy ul. Wojciechowskiej 1.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 u. 4 ustawy Pzp skraca termin składania ofert, ze względu na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen, 72315100 Datennetzunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie zamówienia publicznego dot. Dostawy, konfiguracji i wdrożenia infrastruktury centrum przetwarzania danych dla Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie. 2. Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ”, stanowiący załącznik nr 1 A oraz 1 B do SWZ, zawiera informację o parametrach techniczny i funkcjonalnych oczekiwanych urządzeń oraz informacje dotyczące miejsca i sposobu realizacji zamówienia. Zamówienie ma być dostarczone do siedziby Zamawiającego w Lublinie przy ul. Spokojnej 4 oraz przy ul. Wojciechowskiej 1. 3. Zamawiający wymaga zrealizowania kompleksowej dostawy, montażu i wdrożenia rozwiązania przy uwzględnieniu kompleksowego działania całości systemu centrum przetwarzania danych Zamawiającego rozciągniętego na dwie lokalizacje.
Haupteinstufung (cpv): 30236200 Datenverarbeitungsanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 72315100 Datennetzunterstützung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen