857943-2025 - Ergebnis
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup komputerów, laptopów, monitorów, wokand, projektorów, skanerów dla sądów apelacji poznańskiej.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup komputerów, laptopów, monitorów, wokand, projektorów, skanerów dla sądów apelacji poznańskiej.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup komputerów, laptopów, monitorów, wokand, projektorów, skanerów dla sądów apelacji poznańskiej wraz z zapewnieniem usług gwarancyjnych. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części: 1) Część 1: Komputer typ 1 -2025/2 - standardowy Komputer typ 1 -2025/2 – standardowy w ilości 400 sztuk, opcja 400 sztuk, gwarancja 5 lat 2) Część 2: Komputer All-In-One typ 1 -2025/2 Komputer All-In-One typ 1 -2025/2 w ilości 455 sztuk, opcja 455 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny. 3) Część 3: Laptop typ 1 -2025/2 – standardowy Laptop typ 1 -2025/2 – standardowy w ilości 427 sztuk, opcja 427 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny. 4) Część 4: Laptop typ 2 -2025/2 - ponadstandardowy Laptop typ 2 -2025/2 - ponadstandardowy w ilości 17 sztuk, opcja 17 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata – parametr punktowany w kryteriach oceny. 5) Część 5: Monitor typ 2 -2025/2 – do 24,2 cala Monitor typ 2 -2025/2 – do 24,2 cala w ilości 33 sztuki, opcja 33 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. 6) Część 6: Monitor typ 4 -2025/2 – do 27 cali Monitor typ 4 -2025/2 – do 27 cali w ilości 414 sztuk, opcja 414 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. 7) Część 7: Wokanda typ 1 -2025/2 – panel informacyjny Wokanda typ 1 -2025/2 – panel informacyjny w ilości 35 sztuk, opcja 35 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. 8) Część 8: Wokanda Typ 2 – 2025/2 – zbiorczy panel informacyjny Wokanda Typ 2 – 2025/2 – zbiorczy panel informacyjny w ilości 8 sztuk, opcja 8 sztuk, okres gwarancji – min. 3 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. 9) Część 9: Projektor Typ 1 – 2025/2 – standardowy Projektor Typ 1 – 2025/2 – standardowy w ilości 3 sztuki, opcja 3 sztuki, okres gwarancji – min. 2 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. 10) Część 10: Skaner Typ 3 -2025/2 – płaski A4 z automatycznym podajnikiem Skaner Typ 3 -2025/2 – płaski A4 z automatycznym podajnikiem w ilości 5 sztuk, opcja 5 sztuk, gwarancja min. 3 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ (2.1 Część 1, 2.2 Część 2, 2.3 Część 3, 2.4 Część 4, 2.5 Część 5, 2.6 Część 6, 2.7 Część 7, 2.8 Część 8, 2.9 Część 9, 2.10 Część 10). 3. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ. Dotyczy: Część 1, Części 2, Części 3, Części 4, Części 5, Części 6, Części 7, Części 9. Cena jednostkowa na oferowany sprzęt musi być niższa od 10 000,00 złotych brutto. Wynika to z posiadanego w paragrafie klasyfikacji budżetowej: 4210 limitu środków finansowych przeznaczonych na realizację przedmiotowego zamówienia publicznego, zaoferowanie produktu o cenie wyższej lub równej 10 000,00 zł brutto skutkować będzie odrzuceniem oferty, jako niezgodnej z warunkami zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung529783-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme, 30213100 Tragbare Computer, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 38652100 Vorführgeräte
5. Los
LosLOT-0010
TitelCzęść 10: Skaner Typ 3 -2025/2 – płaski A4 z automatycznym podajnikiem
BeschreibungSkaner Typ 3 -2025/2 – płaski A4 z automatycznym podajnikiem w ilości 5 sztuk, opcja 5 sztuk, gwarancja min. 3 lata - parametr punktowany w kryteriach oceny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną w podziale na poszczególne części określono w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. Ilości urządzeń dostarczanych w ramach zamówienia do poszczególnych lokalizacji w rozbiciu na poszczególne części wraz z adresami dostaw wskazano w Liście dostaw stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
Interne KennungCzęść 10
Haupteinstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen
Optionen
Beschreibung der OptionenOpcja zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp. 1) Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z opcji, a Wykonawca wyraża na powyższe zgodę. Podstawą uruchomienia zamówienia w zakresie opcji będą realne potrzeby jednostek sądownictwa oraz zagwarantowane środki finansowe. 2) Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako opcja jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja opcji może, ale nie musi nastąpić, w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego i na skutek jego dyspozycji w tym zakresie. Brak realizacji zamówienia w zakresie opcji nie będzie rodzić żadnych roszczeń ze strony Wykonawcy w stosunku do Zamawiającego 3) Zamawiający może skorzystać z opcji jednokrotnie lub wielokrotnie, na rzecz jednej lub kilku jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej w zakresie: Część 10: Skaner typ 3 -2025/2 – płaski A4 z automatycznym podajnikiem w ilości maksymalnie 5 szt. 4) Dostawa urządzeń w ramach opcji będzie realizowana do jednostek sądownictwa z terenu apelacji poznańskiej, przy czym Zamawiający wskaże ilość i miejsce dostaw. 5) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zawartą umową, jednakże powiadomienie, o którym mowa w pkt. 8 zostanie wysłane do Wykonawcy nie później niż do dnia 31 grudnia 2025 roku. Po upływie ww. terminu opcja wygasa. 6) Zasady dotyczące realizacji przedmiotu umowy objętego opcją, jak i zmiany umowy w zakresie realizacji opcji będą takie same jak te, które obowiązują przy realizacji zamówienia podstawowego z zastrzeżeniem pkt. 7 i 8. Cena jednostkowa podczas realizacji opcji będzie taka sama jak przy realizacji zamówienia podstawowego. 7) Termin dostawy przedmiotu zamówienia w ramach prawa opcji: do 30 dni kalendarzowych. Termin dostawy liczony będzie od powiadomienia Wykonawcy o uruchomieniu prawa opcji przez Zamawiającego, zgodnie z pkt. 8. 8) Zamawiający zobowiązuje się do powiadomienia Wykonawcy o realizacji prawa opcji – wzór powiadomienia stanowi Złącznik nr 5 do wzoru umowy drogą mailową na adres Wykonawcy.