857958-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Straßentransport/-beförderung – Zajištění dopravní obslužnosti statutárního města Havířova a vybraných okolních obcí veřejnými službami v přepravě cestujících městskou autobusovou dopravou od 1. 1. 2024
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dopravní obslužnosti statutárního města Havířova a vybraných okolních obcí veřejnými službami v přepravě cestujících městskou autobusovou dopravou od 1. 1. 2024
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky je v souladu se zákonem č. 128/2000 Sb., o obcích, ve znění pozdějších předpisů, a zákonem č. 194/2010 Sb., o veřejných službách v přepravě cestujících a o změně dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zajištění výkonu veřejných služeb v přepravě cestujících veřejnou linkovou dopravou za účelem zajištění dopravní obslužnosti města Havířova a vybraných obcí - Petřvald, Albrechtice, Horní Suchá, Horní Bludovice, Šenov, Těrlicko a Stonava městskou autobusovou dopravou po r. 2023. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v obchodních a platebních podmínkách (příloha dokumentace zadávacího řízení).
Interne KennungMHVAD1020
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001