2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w roku 2026
Beschreibung: 1) Przedmiot zamówienia obejmuje odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Czarny Dunajec w roku 2026. 2) Całość zamówienia podzielona została na 3 części: a) Cześć 1 – świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z gospodarstw domowych, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w graniach administracyjnych Miasta i Gminy Czarny Dunajec; b) Cześć 2 - świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, pochodzących ze szkół i terenów publicznych usytuowanych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Czarny Dunajec; c) Cześć 3 - świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych („PSZOK”) usytuowanym w Czarnym Dunajcu, ul. Nadwodna 22. 3) Szczegółowy zakres usług w ramach Części 1, Części 2 oraz Części 3 został wyszczególniony w załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 718623-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cześć 1 – świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych z gospodarstw domowych, pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w graniach administracyjnych Miasta i Gminy Czarny Dunajec;
Beschreibung: Szczegółowy zakres usług w ramach Części 1 został wyszczególniony w załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Cześć 2 - świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, pochodzących ze szkół i terenów publicznych usytuowanych w granicach administracyjnych Miasta i Gminy Czarny Dunajec
Beschreibung: Szczegółowy zakres usług w ramach Części 2 został wyszczególniony w załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Cześć 3 - świadczenie usług odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych („PSZOK”) usytuowanym w Czarnym Dunajcu, ul. Nadwodna 22.
Beschreibung: Szczegółowy zakres usług w ramach Części 3 został wyszczególniony w załączniku nr 3 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.