See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy: stymulatorów serca i kardiowerterów-defibrylatorów z osprzętem oraz sprzętu do wykonywania zabiegu stymulacji układu bodźcowego
Beschreibung: Dostawy: stymulatorów serca i kardiowerterów-defibrylatorów z osprzętem oraz sprzętu do wykonywania zabiegu stymulacji układu bodźcowego. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 6 pakietów. Zakres rzeczowy ujęty w Pakietach Nr 1–6 określa Formularz cenowy stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, wymagane parametry przedmiotu zamówienia określono w Załącznikach Nr 1 oraz 4.1-4.9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 607486-2025
Interne Kennung: AE/ZP-27-67/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia prowadzone będzie przy użyciu Platformy Zakupowej https://platformazakupowa.pl/pn/ssz_tar (dalej: Platforma). Postępowanie prowadzone jest na Platformie w zakładce „POSTĘPOWANIA” pod „NAZWĄ” zgodną z nazwą prowadzonego postępowania. 2. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy. Oferta powinna być sporządzona w języku polskim. Ofertę należy złożyć według wzoru Formularza Ofertowego i Formularza Cenowego, dołączonych do SWZ, w formie elektronicznej. Szczegółowa instrukcja dla Wykonawców dotycząca złożenia oferty znajduje się na stronie internetowej pod adresami: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje 3. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami w niniejszym postępowaniu odbywa się przy użyciu Platformy. We wszelkiej korespondencji związanej z niniejszym postępowaniem Zamawiający i Wykonawcy posługują się numerem postępowania określonym przez Zamawiającego na pierwszej stronie SWZ tj. AE/ZP-27-67/25. 4. Zamawiający informuje, że instrukcje korzystania z Platformy dotyczące w szczególności logowania, pobrania dokumentacji, składania wniosków o wyjaśnienie treści SWZ, składania ofert oraz innych czynności podejmowanych w niniejszym postępowaniu przy użyciu Platformy znajdują się w zakładce „Instrukcje dla Wykonawców" na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. 5. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych opisane zostały w „Regulaminie” oraz „Instrukcjach dla Wykonawców" zamieszczonych na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin oraz https://platformazakupowa.pl/strona/45-instrukcje. W przypadku rozbieżności pomiędzy treścią regulaminu i instrukcji, o których mowa wyżej, a treścią SWZ zastosowanie mają zapisy SWZ. 6. Pozostałe informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których Zamawiający będzie się komunikował z Wykonawcami, oraz informacje o wymaganiach technicznych i organizacyjnych sporządzania, wysyłania i odbierania korespondencji określone zostały w pkt.15 SWZ. 7. Oferta oraz dokumenty i oświadczenia składane wraz z ofertą muszą być sporządzone i przekazane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (Dz.U. z 2020r. poz. 2415 z póź.zm.) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o podmiotowych środkach dowodowych oraz innych dokumentach lub oświadczeniach) oraz Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz.U. z 2020r. poz. 2452) (dalej zwanym: Rozporządzeniem o dokumentach elektronicznych oraz środkach komunikacji elektronicznej).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33158210 Stimulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet Nr 1 - Stymulatory resynchronizujące z osprzętem
Beschreibung: Dostawy stymulatorów resynchronizujących, elektrod, zestawów do wprowadzania elektrod do zatoki wieńcowej, cewników do podawania kontrastu, introduktorów wymienionych i opisanych w pozycjach nr 1.1–1.7 Formularza cenowego – Załącznik Nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w Załączniku Nr 1 oraz Załączniku Nr 4.1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet Nr 2 - Kardiowertery-defibrylatory resynchronizujące z osprzętem
Beschreibung: Dostawy kardiowerterów-defibrylatorów resynchronizujących, elektrod, zestawów do wprowadzania elektrod do zatoki wieńcowej, cewników do podawania kontrastu, introduktorów wymienionych i opisanych w pozycjach nr 1.1–1.7 Formularza cenowego – Załącznik Nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w Załączniku Nr 1 oraz Załączniku Nr 4.2 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet Nr 3 - Kardiowertery-defibrylatory jedno- i dwujamowe z osprzętem
Beschreibung: Dostawy kardiowerterów-defibrylatorów jedno- i dwujamowych z osprzętem, elektrod, introduktorów wymienionych i opisanych w pozycjach nr 1–2 Formularza cenowego – załącznik Nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w załączniku nr 1 oraz załączniku Nr 4.3-4.4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet Nr 4 - Kardiowertery-defibrylatory jednojamowe z osprzętem, z pełną diagnostyką przedsionka
Beschreibung: Dostawy kardiowerterów-defibrylatorów jednojamowych z osprzętem, z pełną diagnostyką przedsionka, elektrod, introduktorów wymienionych i opisanych w pozycjach nr 1.1-1.3 Formularza cenowego – Załącznik Nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w załączniku nr 1 oraz Załączniku Nr 4.5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet Nr 5 - Stymulatory jedno- i dwujamowe z osprzętem
Beschreibung: Dostawy stymulatorów jedno- i dwujamowych z osprzętem, elektrod, introduktorów wymienionych i opisanych w pozycjach nr 1–4 Formularza cenowego – załącznik nr 1 do SWZ, o parametrach technicznych określonych w Załączniku Nr 1 oraz Załączniku Nr 4.6–4.8 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet Nr 6 - Sprzęt do wykonywania zabiegu stymulacji układu bodźcoprzewodzącego
Beschreibung: Dostawy sprzętu do wykonywania zabiegu stymulacji układu bodźcoprzewodzącego wymienionego i opisanego w pozycjach nr 1-5 Formularza cenowego – Załącznik Nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet Nr 6