See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en installatie HPLC-ICPMS-MS
Beschreibung: Levering en inbedrijfstelling van een tandem inductief gekoppelde plasmamassaspectrometer systeem voor het uitvoeren van de quasi interferentie-vrije analyse van een maximaal aantal verschillende elementen die aanwezig kunnen zijn zowel als sporenelement of matrixelement. Er is identieke prestatie nodig op het gebied van transmissie efficiëntie en massa resolutie in het massagebied tot 260 amu van de beide massa analyzers/quadrupolen - zowel deze gepositioneerd voor als deze na de collisie/reactie cel. Geschikt voor verschillende typen monsters, met lage concentraties elementen in aanwezigheid van hoge concentraties matrixelementen, in zeer kleine monstervolumes. Het ICP-MS-MS systeem biedt een zo goed mogelijk alternatief voor het ondervangen van spectrale interferenties voor het uit dienst genomen hoge resolutie ICP-MS systeem. Ook nodig: een volledig operationeel high performance vloeistof chromatografisch scheidingssysteem, software om gegenereerde data te verwerken en te interpreteren en de mogelijkheid tot het meten van Nano deeltjes.
Interne Kennung: PPP04G-1226/5810/1226
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1226 1_1