858107-2025 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Verbrauchsartikel – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu medycznego jednorazowego, implantów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem materiałów medycznych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 1 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania Zamawiającego wymienione w Formularzu asortymentowo-ilościowym, być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów. 3. W ramach realizacji zamówienia wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących (np. transport, ubezpieczenie na czas transportu, załadunek, rozładunek itp.) niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia. 4. Warunki realizacji zamówienia określa również wzór umowy (Część II SWZ). 5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na poszczególne części zamówienia. Niniejsze zamówienie składa się z 4 części. Ofertę można złożyć w odniesieniu do jednej lub więcej części.
Interne Kennung27/PN/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1
BeschreibungSzczegółowy opis zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne KennungCzęść 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2
Interne KennungCzęść 2
LosLOT-0003
TitelCzęść 3
Interne KennungCzęść 3
LosLOT-0004
TitelCzęść 4
Interne KennungCzęść 4