See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 24-016 Kontejnerová elektrocentrála 88 kVA, Energetické kapotované centrum 55 kVA a 88 kVA s přívěsem 3,5 t
Beschreibung: Předmět VZ je dle § 35 zákona rozdělen na 3 samostatné části, a sice: 1. část VZ: Dodávka 3 ks nových kontejnerových elektrocentrál 88 kVA. 2. část VZ: Dodávka 3 ks nových energetických kapotovaných center 55 kVA s přívěsnými vozíky 3,5 t pro přepravu energetických kapotovaných center (dále jen "EKC"). Zadavatel požaduje, aby přívěsné vozíky byly s EKC kompatibilní. 3. část VZ: Dodávka 5 ks nových energetických kapotovaných center 88 kVA s přívěsnými vozíky 3,5 t pro přepravu EKC. Zadavatel požaduje, aby přívěsné vozíky byly s EKC kompatibilní.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31682530 Notstromversorgungsaggregate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34139000 Fahrgestelle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. část VZ: Dodávka 3 ks nových kontejnerových elektrocentrál 88 kVA.
Beschreibung: Dodávka 3 ks nových kontejnerových elektrocentrál 88 kVA.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0003
Titel: 3. část VZ: Dodávka 5 ks nových energetických kapotovaných center (dále jen "EKC") 88 kVA s přívěsnými vozíky 3,5 t pro přepravu EKC. Zadavatel požaduje, aby přívěsné vozíky byly s EKC kompatibilní.
Beschreibung: Dodávka 5 ks nových EKC 88 kVA s přívěsnými vozíky 3,5 t pro přepravu EKC. Zadavatel požaduje, aby přívěsné vozíky byly s EKC kompatibilní.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0002
Titel: 2. část VZ: Dodávka 3 ks nových energetických kapotovaných center 55 kVA s přívěsnými vozíky 3,5 t pro přepravu (dále jen „EKC“) energetických kapotovaných center. Zadavatel požaduje, aby přívěsné vozíky byly s EKC kompatibilní.
Beschreibung: Dodávka 3 ks nových KEC 55 kVA s přívěsnými vozíky 3,5 t pro přepravu EKC. Zadavatel požaduje, aby přívěsné vozíky byly s EKC kompatibilní.
Interne Kennung: 2