2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění PHM prostřednictvím zvláštních platebních karet
Beschreibung: Předmět veřejné zakázky je zabezpečení čerpání pohonných hmot (PHM) do vozidel ZZS JmK prostřednictvím zvláštních platebních prostředků - karet, které budou sloužit jako platební prostředky pro nákupy pohonných hmot a dalšího vybraného sortimentu. Předmět veřejné zakázky je podrobně specifikován v zadávací dokumentace na profilu zadavatele.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134210 Dieselkraftstoff (0,2)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 01-26