See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud van de (bestaande en toekomstige) optische en IP-netwerkinfrastructuur van Belnet, de levering van de aanvullende apparatuur en de bijhorende dienstverlening gedurende 5 jaar
Beschreibung: Voorwerp: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor het onderhoud van de (bestaande en toekomstige) optische en IP-netwerkinfrastructuur van Belnet, de levering van de aanvullende apparatuur en de bijhorende dienstverlening gedurende 5 jaar. Toelichting: De opdracht is opgedeeld in 2 percelen, die elk een raamovereenkomst vormen. Perceel 1: 'Raamovereenkomst voor het onderhoud van de (huidige en toekomstige) optische infrastructuur van Belnet en zijn gelijkrichters, de levering van aanvullende apparatuur en de bijbehorende dienstverlening.' Met optische infrastructuur bedoelen we Ciena-apparatuur. Het Ciena-netwerk is geïnstalleerd op het grondgebied van België en 20 km buiten de grenzen. Perceel 2: 'Raamovereenkomst voor het onderhoud van de (huidige en toekomstige) IP-infrastructuur van Belnet, de levering van aanvullende apparatuur en de bijbehorende dienstverlening.' Met IP-infrastructuur bedoelen we Juniper-apparatuur geïnstalleerd op de backbone, bij onze klanten (de CPE), in onze datacenters en op de BNIX (Belgian National Internet Exchange). De Juniper-apparatuur is geïnstalleerd op het grondgebied van België en 20 km buiten de grenzen. Onder infrastructuur / apparatuur wordt verstaan, alle hardware met inbegrip van de nodige software. Met onderhoud bedoelen we: Onderhoud van type 1: 7/7 d en 24/24 u bijstand met inbegrip van preventief, correctief en evolutief onderhoud en een interventie en reparatie ter plaatse binnen 4 uur na het interventieverzoek. Onderhoud van type 2: Bijstand op werkdagen (maandag tot vrijdag) en tijdens de kantooruren (van 09.00 tot 17.00 uur) met interventie Next Business Day , volgend op het interventieverzoek. De apparatuur van de AO wordt gehost in infrastructuren van zijn klanten (universiteiten, hogescholen, universitaire ziekenhuizen, enz.), in federale datacenters of in private datacenters. Belnet treedt op als aankoopcentrale in de zin van artikel 2, 6° van de wet van 17 juni 2016 inzake overheidsopdrachten en verwerft de leveringen en/of diensten die bestemd zijn voor aanbesteders, in toepassing van artikel 2, 7° a) en plaatst, in toepassing van artikel 2, 7° b) de raamovereenkomsten die bestemd zijn voor de aanbesteders (eindklanten van Belnet). De behoeften van de aanbestedende overheden zijn opgenomen in de opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: PPP0NZ-1535/5074/2025-01-1572
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud van de (huidige en toekomstige) optische infrastructuur van Belnet en zijn gelijkrichters, de levering van aanvullende apparatuur en de bijbehorende dienstverlening. Met optische infrastructuur bedoelen we Ciena-apparatuur
Beschreibung: Zie opdrachtdocumenten.
Interne Kennung: 2025-01-1572_1
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud van de (huidige en toekomstige) IP-infrastructuur van Belnet, de levering van aanvullende apparatuur en de bijbehorende dienstverlening.' Met IP-infrastructuur bedoelen we Juniper-apparatuur geïnstalleerd op de backbone, bij onze klanten (de CPE), in onze datacenters en op de BNIX (Belgian National Internet Exchange)
Interne Kennung: 2025-01-1572_2
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP0NZ-1535/5074/2025-01-1572
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50312300 Onderhoud en reparatie van datanetwerkuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Zie opdrachtdocumenten.
Interne identificatiecode: 2025-01-1572_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025-01-1572_2