2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Openbare Ruimte
Beschreibung: Onderhoud Openbare Ruimte gemeente West Maas en Waal Gegarandeerde omzet van € 250.000 per jaar
Interne Kennung: Z.120179
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: 2026-2027 Gegarandeerd omzet van € 250.000 per jaar
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de raamovereenkomst is van 01-04-2026 tot en met 31-12-2027. De overeenkomst wordt in eerste instantie voor 1 jaar en 9 maanden gegund met de mogelijkheid tot 4 keer 1 jaar verlenging.