858201-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Computeranlagen und Zubehör – Město Kuřim - ZŠ Jungmannova - vybudování odborných učeben (IV. etapa) – interiéry IT vybavení
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Město Kuřim - ZŠ Jungmannova - vybudování odborných učeben (IV. etapa) – interiéry IT vybavení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání a instalace IT vybavení do odborných učeben a kabinetů v místě plnění. Bližší specifikace je uvedena v bodě 4 a v příloze č. 5 této zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/24/V00035258
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 30191200 Overheadprojektoren, 32340000 Mikrofone und Lautsprecher
5. Los
Los: LOT-0001