See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Politechniki Świętokrzyskiej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem dla Politechniki Świętokrzyskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 676019-2025
Interne Kennung: ATZ-281-79/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2024 r, poz. 1320), w trybie przetargu nieograniczonego.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30213100 Tragbare Computer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz. I Monitory komputerowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów komputerowych (8 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr I do SWZ
Interne Kennung: ATZ-281-79/25 cz. I
Los: LOT-0002
Titel: cz. II Komputery stacjonarne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów stacjonarnych (8 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr I do SWZ
Interne Kennung: ATZ-281-79/25 cz. II
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0003
Titel: cz. III Komputer przenośny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputera przenośnego (1 szt.) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr I do SWZ
Interne Kennung: ATZ-281-79/25 cz. III
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0004
Titel: cz. IV Komputer przenośny
Interne Kennung: ATZ-281-79/25 cz. IV