2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Krzepice
Beschreibung: Szczegóły w sekcji "5. Części zamówienia" w punkcie 5.1 "Opis".
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 1 w związku z art. art. 19 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2025 r., poz. 285 ze zm.), Burmistrz Krzepic ogłasza zamiar bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym. 1. Nazwa i adres właściwego organizatora. Gmina Krzepice, ul. Częstochowska 13, 42-160 Krzepice. 2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia. Bezpośrednie zawarcie umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym). 3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na której będą wykonywane przewozy. 3.1. Rodzaj transportu. Przewozy autobusowe w publicznym transporcie zbiorowym o charakterze użyteczności publicznej. 3.2. Linia komunikacyjna, linie komunikacyjne lub sieć komunikacyjna, na której będą wykonywane przewozy. 1) L1 Dankowice Pierwsze - Krzepice przez Podłęże Królewskie, Starokrzepice, 2) L2 Zajączki Pierwsze - Krzepice, ul. Kuków przez Zajączki Drugie, Szarki. 4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy, o którym mowa w art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym: 04 stycznia 2027 r. 5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: od 04 stycznia 2027 r. do 31 grudnia 2027 r.