2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu komputerowego do pracowni komputerowych nr 15 i 16 oraz innych pomieszczeń w ramach projektu „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach"
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa, rozładunek, wniesienie, montaż (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga montażu danego przedmiotu) oraz uruchomienie (jeżeli dotyczy – tzn. jeżeli specyfika przedmiotu zamówienia wymaga uruchomienia danego przedmiotu) sprzętu komputerowego oraz oprogramowania do pracowni komputerowej nr 15 i 16 oraz innych pomieszczeń, które znajdują się w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach przy ul. Krakowskiej 15. 2) Wyposażenie ww. pracowni jest realizowane w ramach projektu nr KPO/25/1/BCU/U/0008 pn. „Utworzenie i wsparcie branżowego centrum umiejętności w dziedzinie Energetyka odnawialna (pompy ciepła i geotermia płytka) w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Krzeszowicach”. 3) Przedsięwzięcie jest dofinansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, Komponentu A „Odporność i konkurencyjność gospodarki”, Inwestycji A3.1.1. „Wsparcie rozwoju nowoczesnego kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie”. 4) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia, nienoszącego znamion użytkowania, wyprodukowanego z uwzględnieniem aktualnych technologii, wolnego od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz zgodnego z wymogami określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. 5) Przedmiot zamówienia podzielony jest na 5 części tj.: Część 1: Komputery All-in-One (AIO) wraz z oprogramowaniem i akcesoriami – 32 sztuki Część 2: Switch – 2 sztuki Serwer – 1 sztuka Szafa na serwer – 1 sztuka Panel wentylacyjny z termostatem do szafy – 1 sztuka Punkt dostępowy – 6 sztuk Router – 1 sztuka Część 3: Urządzenie wielofunkcyjne małe – 1 sztuka Urządzenie wielofunkcyjne duże – 1 sztuka Część 4: Monitor interaktywny min. 86 cali – 2 sztuki Stojak do monitora interaktywnego – 2 sztuki Kamera internetowa – 2 sztuki Komputer + oprogramowanie – 4 sztuki Drukarka – 4 sztuki Projektor naścienny – 1 sztuka Laptop do projektora – 1 sztuka Licencja na oprogramowanie konferencyjne umożliwiające prowadzenie spotkań online, wideokonferencji oraz komunikacji zespołowej – 1 licencja Zestaw wizyjny – 1 sztuka Część 5: Program komputerowy EED lub równoważny - 32 licencje 1-stanowiskowe Program symulacyjny WP-OPT© lub równoważny – 32 licencje 1-stanowiskowe. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy dla części 1-4 - załącznik nr 6 do SWZ, b) projektowanych postanowieniach umowy dla części 5 - załącznik nr 7 do SWZ, c) opisie przedmiotu zamówienia dla części 1-5 - załącznik nr 8 do SWZ,
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung, 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 30231320 Tastbildschirme, 48822000 Computerserver, 32420000 Netzausrüstung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Część 1: Komputery All-in-One (AIO) wraz z oprogramowaniem i akcesoriami – 32 sztuki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy dla części 1-4 - załącznik nr 6 do SWZ, c) opisie przedmiotu zamówienia dla części 1-5 - załącznik nr 8 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Część 2: Switch – 2 sztuki Serwer – 1 sztuka Szafa na serwer – 1 sztuka Panel wentylacyjny z termostatem do szafy – 1 sztuka Punkt dostępowy – 6 sztuk Router – 1 sztuka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy dla części 1-4 - załącznik nr 6 do SWZ, c) opisie przedmiotu zamówienia dla części 1-5 - załącznik nr 8 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 48822000 Computerserver, 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Część 3: Urządzenie wielofunkcyjne małe – 1 sztuka Urządzenie wielofunkcyjne duże – 1 sztuka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy dla części 1-4 - załącznik nr 6 do SWZ, c) opisie przedmiotu zamówienia dla części 1-5 - załącznik nr 8 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Część 4: Monitor interaktywny min. 86 cali – 2 sztuki Stojak do monitora interaktywnego – 2 sztuki Kamera internetowa – 2 sztuki Komputer + oprogramowanie – 4 sztuki Drukarka – 4 sztuki Projektor naścienny – 1 sztuka Laptop do projektora – 1 sztuka Licencja na oprogramowanie konferencyjne umożliwiające prowadzenie spotkań online, wideokonferencji oraz komunikacji zespołowej – 1 licencja Zestaw wizyjny – 1 sztuka Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy dla części 1-4 - załącznik nr 6 do SWZ, c) opisie przedmiotu zamówienia dla części 1-5 - załącznik nr 8 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten, 30213100 Tragbare Computer, 30231320 Tastbildschirme
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Część 5: Program komputerowy EED lub równoważny - 32 licencje 1-stanowiskowe Program symulacyjny WP-OPT© lub równoważny – 32 licencje 1-stanowiskowe Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji zawarte są w: a) projektowanych postanowieniach umowy dla części 5 - załącznik nr 7 do SWZ, c) opisie przedmiotu zamówienia dla części 1-5 - załącznik nr 8 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 48190000 Unterrichtssoftwarepaket, 51600000 Installation von Computern und Büromaschinen, 51300000 Installation von Kommunikationsgeräten