See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZYGOTOWANIE DOSTAWA I PODANIE WYŻYWIENIA UCZESTNIKOM PROJEKTU TOMASZOWSKIE CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH w okresie od 02.02.2026 r. do 31.12.2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i podawanie wyżywienia uczestnikom projektu „Tomaszowskie Centrum Usług Środowiskowych”, którego realizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Projekt "Tomaszowskie Centrum Usług Środowiskowych" nr FELD.07.09-IP.01-0005/23 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 1) Posiłki dostarczane winny być w pojemnikach zapewniających zachowanie temperatury wymaganej przez Zamawiającego oraz zachowanie odpowiednich warunków sanitarno – higienicznych obowiązujących w zbiorowym żywieniu (pojemniki zapewnia Wykonawca); 2) zapewnieniu przez Wykonawcę naczyń jednorazowego użytku dostosowanych do rodzaju podawanych posiłków w ilości minimum odpowiadającej ilości zamawianych posiłków; 3) w przypadku wyżywienia serwowanego w DDP oraz MW zapewnianiu ciągłego dostępu podczas posiłków do cukru w cukiernicach, pieprzu i soli w „przyprawnikach” oraz serwetek gastronomicznych w serwetnikach; sztućców metalowych; myciu blatów stołowych w jadalni Zamawiającego po i przed każdym posiłkiem (Wykonawca zobowiązany jest do ciągłego utrzymania blatów stołowych w czystości), utrzymaniu w czystości sztućców metalowych, przyprawników, cukiernic i serwetników; obowiązki opisane powyżej będą wykonywane codziennie, w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy. 4) Wykonawca zobowiązany jest do urozmaicenia posiłków w cyklu 5 – dniowym (każdy dzień cyklu powinien bezwzględnie zawierać inny (różny) zestaw śniadaniowy i obiadowy spełniający określone kryteria kaloryczno – wartościowe. 5) Zamawiający wymaga porcjowania posiłków (śniadań i obiadów: drugie danie). Wykonawca zapewni naczynia jednorazowe, odpowiednie do rodzaju posiłku, tj. naczynie na śniadanie oraz drugie danie oraz surówkę (wszystkie porcje drugiego dania muszą być pakowane oddzielnie tj. ziemniaki, kasza, ryż itp. oddzielnie, mięso, ryba oddzielnie, porcje warzyw oddzielnie). Posiłki porcjowane zapakowane w naczynia jednorazowe posiadające atest higieniczny PZH, dopuszczające naczynia do kontaktu z żywnością. 6) Produkty wykorzystywane do tzw. „obkładu” – tzn. układane na pieczywie (np. szynka, kiełbasa, ser żółty itp.) oraz pieczywo, z wyłączeniem bułek, muszą być pokrojone. 7) Zamawiający wymaga porcjowania śniadań, przygotowania kanapek gotowych do spożycia, poprzez posmarowanie masłem i obłożenie produktami serwowanymi odpowiednio na śniadanie - zgodnie z jadłospisem lub w przypadku wędliny na ciepło - obranie z osłonki i pokrojenie w kawałki umożliwiające bezproblemowe spożycie.
Interne Kennung: MOPS.IV.3721.65.2025
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy Pzp wyznacza termin składania ofert nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55320000 Servieren von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten, 55322000 Kochen von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PRZYGOTOWANIE DOSTAWA I PODANIE WYŻYWIENIA UCZESTNIKOM PROJEKTU TOMASZOWSKIE CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH w okresie od 02.02.2026 r. do 31.12.2026 r. Część 1 zamówienia DDP1
Interne Kennung: MOPS.IV.3721.65.1.2025
Menge: 6 990 Stück
Los: LOT-0002
Titel: PRZYGOTOWANIE DOSTAWA I PODANIE WYŻYWIENIA UCZESTNIKOM PROJEKTU TOMASZOWSKIE CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH w okresie od 02.02.2026 r. do 31.12.2026 r. Część II zamówienia: Dzienny Dom Pomocy II (DDP II), Al. Piłsudskiego 34
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i podawanie wyżywienia uczestnikom projektu „Tomaszowskie Centrum Usług Środowiskowych”, którego realizatorem jest Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim. Projekt "Tomaszowskie Centrum Usług Środowiskowych" nr FELD.07.09-IP.01-0005/23 współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 2. Realizacja przedmiotu zamówienia polegać będzie w szczególności na przygotowaniu, dostarczaniu i podawaniu posiłków: śniadań i obiadów (drugie danie) uczestnikom projektu w Tomaszowie Mazowieckim. 1) Posiłki dostarczane winny być w pojemnikach zapewniających zachowanie temperatury wymaganej przez Zamawiającego oraz zachowanie odpowiednich warunków sanitarno – higienicznych obowiązujących w zbiorowym żywieniu (pojemniki zapewnia Wykonawca); 2) zapewnieniu przez Wykonawcę naczyń jednorazowego użytku dostosowanych do rodzaju podawanych posiłków w ilości minimum odpowiadającej ilości zamawianych posiłków; 3) w przypadku wyżywienia serwowanego w DDP oraz MW zapewnianiu ciągłego dostępu podczas posiłków do cukru w cukiernicach, pieprzu i soli w „przyprawnikach” oraz serwetek gastronomicznych w serwetnikach; sztućców metalowych; myciu blatów stołowych w jadalni Zamawiającego po i przed każdym posiłkiem (Wykonawca zobowiązany jest do ciągłego utrzymania blatów stołowych w czystości), utrzymaniu w czystości sztućców metalowych, przyprawników, cukiernic i serwetników; obowiązki opisane powyżej będą wykonywane codziennie, w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyłączeniem dni wolnych od pracy. 4) Wykonawca zobowiązany jest do urozmaicenia posiłków w cyklu 5 – dniowym (każdy dzień cyklu powinien bezwzględnie zawierać inny (różny) zestaw śniadaniowy i obiadowy spełniający określone kryteria kaloryczno – wartościowe. 5) Zamawiający wymaga porcjowania posiłków (śniadań i obiadów: drugie danie). Wykonawca zapewni naczynia jednorazowe, odpowiednie do rodzaju posiłku, tj. naczynie na śniadanie oraz drugie danie oraz surówkę (wszystkie porcje drugiego dania muszą być pakowane oddzielnie tj. ziemniaki, kasza, ryż itp. oddzielnie, mięso, ryba oddzielnie, porcje warzyw oddzielnie). Posiłki porcjowane zapakowane w naczynia jednorazowe posiadające atest higieniczny PZH, dopuszczające naczynia do kontaktu z żywnością. 6) Produkty wykorzystywane do tzw. „obkładu” – tzn. układane na pieczywie (np. szynka, kiełbasa, ser żółty itp.) oraz pieczywo, z wyłączeniem bułek, muszą być pokrojone. 7) Zamawiający wymaga porcjowania śniadań, przygotowania kanapek gotowych do spożycia, poprzez posmarowanie masłem i obłożenie produktami serwowanymi odpowiednio na śniadanie - zgodnie z jadłospisem lub w przypadku wędliny na ciepło - obranie z osłonki i pokrojenie w kawałki umożliwiające bezproblemowe spożycie.
Interne Kennung: MOPS.IV.3721.65.2.2025
Los: LOT-0003
Titel: PRZYGOTOWANIE DOSTAWA I PODANIE WYŻYWIENIA UCZESTNIKOM PROJEKTU TOMASZOWSKIE CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH w okresie od 02.02.2026 r. do 31.12.2026 r. Część III zamówienia: Dzienny Dom Pomocy III (DDP III), ul. Niska 81
Interne Kennung: MOPS.IV.3721.65.3.2025
Los: LOT-0004
Titel: PRZYGOTOWANIE DOSTAWA I PODANIE WYŻYWIENIA UCZESTNIKOM PROJEKTU TOMASZOWSKIE CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH w okresie od 02.02.2026 r. do 31.12.2026 r. Część IV zamówienia: Mieszkania Wspomagane (MW), ul. św. Antoniego 28
Interne Kennung: MOPS.IV.3721.65.4.2025
Menge: 699 Stück
Los: LOT-0005
Titel: PRZYGOTOWANIE DOSTAWA I PODANIE WYŻYWIENIA UCZESTNIKOM PROJEKTU TOMASZOWSKIE CENTRUM USŁUG ŚRODOWISKOWYCH w okresie od 02.02.2026 r. do 31.12.2026 r. Część V zamówienia: Wsparcie towarzyszące MOPS – posiłki dowożone do domu uczestnika projektu.
Interne Kennung: MOPS.IV.3721.65.5.2025