See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania umożliwiającego dostęp do platformy Cyber Threat Intelligence
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa Oprogramowania zapewniającego dostęp do platformy Cyber Threat Intelligence w modelu subskrypcyjnym SaaS. Realizacja przedmiotu zamówienia polega na dostawie licencji w modelu subskrypcyjnym SaaS uprawniającej do 12 miesięcznego dostępu do platformy Cyber Threat Intelligence oraz zapewnieniu Gwarancji, o której mowa w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 775000-2025
Interne Kennung: PN/79/25/IMTV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001