2. Verfahren
Verfahren
Titel: Incasso en deurwaardersdienstverlening gemeente Nissewaard
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft de uitvoer van incasso -en/of deurwaardersdienstverlening voor de gemeentelijke teams Belastingen en Financiën zoals: behandeling (hernieuwde) dwangbevelen; incasso oude vorderingen; naheffing parkeren buitenlanders; minnelijke incasso; overige handelingen gerechtsdeurwaarder. De incasso -en deurwaardersdienstverlening voor het gemeentelijke team Inkomen blijft buiten deze opdracht. Geraamd tussen €50.000 en €75.000 per jaar excl BTW. Hieraan zijn geen rechten te ontlenen.
Interne Kennung: INK25-08-287
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gezien de geraamde waarde en de marktomstandigheden is Europees Openbare procedure meest geschikt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75242110 Gerichtsvollzieherdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel van de Aanbestedende Dienst is het sluiten van de Raamovereenkomst voor een periode van twee (2) jaar, met ingang van 1 april 2026, van rechtswege eindigend op 1 april 2028. De Aanbestedende Dienst kan met de Opdrachtnemer overeenkomen, dat de Raamovereenkomst middels een optie met twee (2) keer voor één (1) jaar verlengen. De maximale looptijd van de Overeenkomst is dan vier jaar en eindigend op 1 april 2030.