85842-2026 - Ergebnis
Polen – Brennstoffe – ZAKUP PALIW DLA POJAZDÓW i SPRZĘTU ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W ZIELONEJ GÓRZE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZAKUP PALIW DLA POJAZDÓW i SPRZĘTU ZAKŁADU GOSPODARKI KOMUNALNEJ SP. Z O.O. W ZIELONEJ GÓRZE
Beschreibung1) Bezgotówkowa, bieżąca sprzedaż za pomocą kart paliwowych paliw płynnych w udostępnionych całodobowo stacjach paliw Wykonawcy tj.: a) olej napędowy Ekodiesel, w szacunkowej ilości: 1 100 000 litrów; b) benzyna bezołowiowa Eurosuper 95, w szacunkowej ilości: 56 000 litrów; c) gaz LPG, w szacunkowej ilości: 5 000 litrów. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ, oraz projektowane postanowienia umowy, stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134000 Gasöle, 09132100 Bleifreies Benzin, 09133000 Verflüssigtes Petroleumgas (LPG)
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1) Bezgotówkowa, bieżąca sprzedaż za pomocą kart paliwowych paliw płynnych w udostępnionych całodobowo stacjach paliw Wykonawcy tj.: a) olej napędowy Ekodiesel, w szacunkowej ilości: 1 100 000 litrów; b) benzyna bezołowiowa Eurosuper 95, w szacunkowej ilości: 56 000 litrów; c) gaz LPG, w szacunkowej ilości: 5 000 litrów. 2. Zamawiający udziela zamówienia w częściach, zgodnie z art. 91 ust. 1, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania o udzielenie zamówienia. Niniejsze postępowanie stanowi pozostałą część postępowania. Podział zamówienia na części nastąpił ze względu na czas, gdzie kolejna część tj. olej napędowy do zbiornika paliwa usytuowanego w Dziale Zagospodarowania Odpadów Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. przy ul. Wrocławskiej 73 w Zielonej Górze będzie ogłaszany w I - II kwartale 2026 roku.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie prawo zwiększenia przedmiotu umowy o zakres objęty prawem opcji do 40% ilości każdego rodzaju paliwa, określonego w przedmiocie zamówienia. Szczegółowe zagadnienia dotyczące prawa opcji uregulowane są we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.