See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Utrzymanie cmentarzy komunalnych na terenie Gminy Bielsko-Biała”
Beschreibung: 1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług utrzymania cmentarzy komunalnych na terenie Gminy Bielsko-Biała 2. Lokalizacja cmentarzy komunalnych Gminy Bielsko-Biała: Cmentarz komunalny przy ul. Ignacego Krasickiego w Bielsku-Białej włącznie z ogrodzeniem, o łącznej powierzchni 0,7965 ha, Cmentarz komunalny przy ul. Karpackiej w Bielsku-Białej włącznie z ogrodzeniem i schodami kamiennymi poza ogrodzeniem cmentarza przed głównym wejściem, o łącznej powierzchni ok. 12,5 ha. 3. Szczegółowy zakres usługi zawarty jest w Załączniku do Zaproszenia – Opisie przedmiotu zamówienia oraz Załączniku do Zaproszenia – Projektowanych postanowieniach umownych.
Interne Kennung: ZP.271.2.159.2025.AB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70300000 Diverse Dienstleistungen von Immobilienbüros gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98371111 Pflege von Friedhofsanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis