2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wszystkich decyzji administracyjnych niezbędnych do przeprowadzania robót budowlanych realizowanych w Nadleśnictwie Brzesko w ramach projektu Małej Retencji Górskiej 3 (część IV) - Przebudowa mostu (II postępowanie)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zdania: Numer rozliczeniowy zadania: 03-02-2.1-09; Nazwa zadania: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa mostu w oddz. 133 f Leśnictwa Melsztyn; Lokalizacja: Leśnictwo Melsztyn, działka ewidencyjna nr: 181 (obręb: Zawada Lanckorońska), adres leśny nr 03-02-1-03-133-f; Opis: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej rozbiórki oraz przebudowy istniejącego mostu na obiekt inżynieryjny, dostosowany do ilości przepływającej wody, na cieku wodnym Wieleń. Zadanie będzie obejmować wykonanie Projektu Budowlanego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę na podstawie koncepcji projektowej i dokumentacji dostarczonej przez Zamawiającego. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, (...)
Vorherige Bekanntmachung: 711015-2025
Interne Kennung: SA.270.1.10.2025.NB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej (zwanej dalej dokumentacją) wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa budowalnego opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, oraz pełnieniem nadzoru autorskiego dla następującego zdania: Numer rozliczeniowy zadania: 03-02-2.1-09; Nazwa zadania: Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa mostu w oddz. 133 f Leśnictwa Melsztyn; Lokalizacja: Leśnictwo Melsztyn, działka ewidencyjna nr: 181 (obręb: Zawada Lanckorońska), adres leśny nr 03-02-1-03-133-f; Opis: Zadanie będzie polegało na wykonaniu dokumentacji projektowej rozbiórki oraz przebudowy istniejącego mostu na obiekt inżynieryjny, dostosowany do ilości przepływającej wody, na cieku wodnym Wieleń. Zadanie będzie obejmować wykonanie Projektu Budowlanego wraz z uzyskaniem kompletu wymaganych przepisami decyzji, pozwoleń i uzgodnień koniecznych do uzyskania prawomocnej i ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę na podstawie koncepcji projektowej i dokumentacji dostarczonej przez Zamawiającego. Ponadto Wykonawca będzie odpowiedzialny za pełnienie nadzoru autorskiego podczas prowadzenia robót budowlanych; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ, a przekazywana dokumentacja koncepcyjno-techniczna stanowi załącznik nr 2.1.
Interne Kennung: SA.270.1.10.2025.NB_1