858466-2025 - Wettbewerb
Polen – Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer – Autobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Słupsk – Wrześnica - Słupsk
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelAutobusowa komunikacja zastępcza na odcinku Słupsk – Wrześnica - Słupsk
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi autobusowej komunikacji zastępczej na odcinku Słupsk – Wrześnica - Słupsk w zastępstwie realizowanych przez Zamawiającego kolejowych przewozów pasażerskich na tym odcinku, w związku z torowymi pracami modernizacyjnymi realizowanymi przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Interne KennungSz.240.4519.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60172000 Vermietung von Bussen und Reisebussen mit Fahrer
5. Los
LosLOT-0001