See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 ulegających biodegradacji pochodzących z selektywnej zbiórki - 3 części.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01 w szacunkowej ilości ok. 6.000 Mg w okresie trwania umowy, zgromadzonych na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów (ZUO) zarządzanego przez Zamawiającego, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę, z możliwością składania ofert częściowych: część nr 1 – 2.000 Mg, część nr 2 – 2.000 Mg, część nr 3 – 3.000 Mg, zgodnie z decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę, w zakresie i na warunkach określonych w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Vorherige Bekanntmachung: 724466-2025
Interne Kennung: 20.T.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 ulegających biodegradacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01, zgromadzonych na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów zarządzanego przez Zamawiającego, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę, z możliwością składania ofert częściowych: Część nr 1 – 2.000 Mg. 2. Morfologia odpadów typowa dla zbiórki selektywnej (odpady w postaci luźnej oraz w workach). Składają się na nią odpady zielone - odpady z pielęgnacji drzew i krzewów, odpady warzywne i owocowe oraz odpady pochodzenia kuchennego, tj. resztki żywności pochodzenia roślinnego.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 ulegających biodegradacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01, zgromadzonych na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów zarządzanego przez Zamawiającego, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę, z możliwością składania ofert częściowych: Część nr 2 – 2.000 Mg. 2. Morfologia odpadów typowa dla zbiórki selektywnej (odpady w postaci luźnej oraz w workach). Składają się na nią odpady zielone - odpady z pielęgnacji drzew i krzewów, odpady warzywne i owocowe oraz odpady pochodzenia kuchennego, tj. resztki żywności pochodzenia roślinnego.
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów o kodzie 20 02 01 ulegających biodegradacji.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów biodegradowalnych o kodzie 20 02 01, zgromadzonych na terenie Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów zarządzanego przez Zamawiającego, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa i decyzjami posiadanymi przez Wykonawcę, z możliwością składania ofert częściowych: Część nr 3 – 2.000 Mg. 2. Morfologia odpadów typowa dla zbiórki selektywnej (odpady w postaci luźnej oraz w workach). Składają się na nią odpady zielone - odpady z pielęgnacji drzew i krzewów, odpady warzywne i owocowe oraz odpady pochodzenia kuchennego, tj. resztki żywności pochodzenia roślinnego.
Interne Kennung: Część nr 3