2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług regularnego przewozu osób wykonywanych w ramach komunikacji gminnej na liniach autobusowych kursujących po obszarze gminy Mykanów, bezpłatnych dla pasażerów, skoordynowanych w zakresie rozkładu jazdy z liniami powiatowymi i komercyjnymi. Zamówienie obejmuje wykonywanie gminnych przewozów pasażerskich
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60100000 Straßentransport/-beförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług regularnego przewozu osób wykonywanych w ramach komunikacji gminnej na liniach autobusowych kursujących po obszarze gminy Mykanów, bezpłatnych dla pasażerów, skoordynowanych w zakresie rozkładu jazdy z liniami powiatowymi i komercyjnymi. Zamówienie obejmuje wykonywanie gminnych przewozów pasażerskich Bezpośrednie udzielanie zamówień na małą skalę (art. 5 ust. 4 rozporządzenia 1370/2007)