85857-2026 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Organizacja oraz obsługa logistyczna targów edukacyjnych pn. „Festiwal Zawodów w Małopolsce w 2026 roku”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOrganizacja oraz obsługa logistyczna targów edukacyjnych pn. „Festiwal Zawodów w Małopolsce w 2026 roku”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja oraz obsługa logistyczna targów edukacyjnych pn. "Festiwal Zawodów w Małopolsce w 2026 roku". W ramach zamówienia Wykonawca: 1) Zorganizuje targi edukacyjne pn. "Festiwal Zawodów w Małopolsce w 2026 roku" - zapewni przestrzeń wystawienniczą dla targów edukacyjnych, przygotuje (zaaranżuje) stoiska wystawiennicze, zapewni wystawców do strefy pracodawców, przygotuje i wyposaży część stoisk wystawienniczych, przygotuje przestrzeń doradztwa zawodowego, zapewni obsługę targów edukacyjnych, w tym m.in. recepcję, scenę, pomieszczenia do dyspozycji organizatora, punkt pierwszej pomocy oraz parking, przygotuje i będzie zarządzał systemem rejestracji uczestników na i podczas Festiwalu, zapewni ochronę Festiwalu. 2) Zorganizuje przestrzeń i obsługę techniczną konferencji tematycznej podczas Festiwalu Zawodów. 3) Zapewni catering (obiad) dla wystawców i uczestników konferencji. 4) Przygotuje warsztaty tematyczne wraz ze scenariuszem dla uczniów. 5) Stworzy grafikę / system identyfikacji wizualnej Festiwalu Zawodów. 6) Dostarczy elektroniczne przedpłacone karty zbliżeniowe. 7) Zapewni bezpieczeństwo sanitarno-epidemiologiczne. 8) Zapewni dostępność do wydarzenia dla osób niepełnosprawnych. 9) Zapewni Ubezpieczenie Targów w zakresie NW na łączną kwotę min. 1 000 000 zł (dla uczestników Targów) oraz ubezpieczenie OC na łączną kwotę min. 5 000 000 zł. Wykonawca na tydzień przed rozpoczęciem wydarzenia przedstawi dowód ubezpieczenia (np. polisę wraz z potwierdzeniem płatności). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony jako załącznik do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 3. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 4. W ramach wykonania zamówienia wykonawca będzie zobowiązany do przeniesienia na Zamawiającego majątkowych praw autorskich - szczegóły opisane zostały we wzorze umowy. 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung726706-2025
Interne KennungEK-IX.272.18.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZamówienie publiczne udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego z uwzględnieniem przepisów stosowanych przy udzielaniu zamówień na usługi społeczne i inne szczególne usługi zgodnie z art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 roku Prawo Zamówień Publicznych (t. j. Dz.U. z 2024 poz. 1320 z późń. zm.)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001