2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej dla Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego Sp. z o.o. w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące realizacji Umowy zostały opisane w Załączniku od nr 1 do 7 niniejszej Umowy, który stanowi integralną część Umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ. Zakup jest realizowany w ramach projektu pn. „Modernizacja infrastruktury cyfrowej w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym Sp. z o.o. w Radomiu”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”.
Vorherige Bekanntmachung: 755559-2025
Interne Kennung: DZP.341.81.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48311100 Dokumentenverwaltungssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wdrożenie systemu do automatycznej digitalizacji dokumentacji medycznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące realizacji Umowy zostały opisane w Załączniku od nr 1 do 7 niniejszej Umowy, który stanowi integralną część Umowy. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach zawartych w projektowanych postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści tej umowy i określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.