2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering, installatie en onderhoud van 2 mobiele RX-toestellen
Beschreibung: De opdracht omvat de aankoop van 2 mobiele RX- toestellen voor de dienst medische beeldvorming. De opdracht betreft het leveren, installeren en het onderhouden van beide toestellen. Deze toestellen zullen gebruikt worden om RX- opnames aan bed te nemen van onder meer de thorax, het bekken, de heupen, de schouders, het abdomen,… Deze opdracht omvat tevens de vereiste IT-matige koppelingen (DICOM, PACS, dosisregistratiesysteem…), alsook een relevante (Nederlandstalige) opleiding aan het medisch / verpleegkundig personeel, technisch personeel en de artsen.
Interne Kennung: PPP0SQ-221/5303/2025/029
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33111600 Radiografiegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/029_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33111600 Radiografiegeräte
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (zie bestek)