2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění ostrahy objektů ON Kolín, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění ostrahy budov, osob, majetku a provádění s tím spojených služeb na trvalém stanovišti (vrátnice nebo recepce) a v určených prostorech areálů Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje, po dobu 48 měsíců od podpisu smlouvy o poskytování bezpečnostních služeb – ostrahy objektů, v souladu se zadávací dokumentací. Prostory Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje určené k poskytování služeb se nacházejí ve dvou provozovnách nemocnice:-Nemocnice Kolín, Žižkova 146, Kolín III., 280 02-Nemocnice Kutná Hora, Vojtěšská 237, Kutná Hora, 284 30
Interne Kennung: 413/VZOŘ/2023
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001