See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY LUBLIN WRAZ Z PODLEGŁYMI JEDNOST-KAMI ORGANIZACYJNYMI I INSTYTUCJAMI KULTURY
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie majątku i innych interesów Gminy Lublin wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury. Przedmiot zamówienia podzielony został na dwie następujące części: Część I: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 4) kompleksowe ubezpieczenie mieszkań chronionych. Część II: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Lublin. Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta – ubezpieczenie bezskładkowe), 3) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, w stosunku do których orzeczono przepadek na rzecz Gminy Lublin, 4) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 5) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 6) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance, 7) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają następujące załączniki do SWZ: Załącznik nr 1: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający postanowienia obligatoryjne dotyczące realizacji wszystkich części zamówienia oraz dane do oceny ryzyka. Załącznik nr 1a: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający warunki obligatoryjne oraz klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne dla ubezpieczenia majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Lublin wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury , dotyczący części I zamówienia. Załącznik nr 1b: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający warunki obligatoryjne oraz klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne dla ubezpieczenia pojazdów mechanicznych Gminy Lublin, dotyczący części II zamówienia. Załącznik nr 1c: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający warunki obligatoryjne – definicje pojęć i obligatoryjną treść klauzul dodatkowych, dotyczący części I i II zamówienia. Załącznik nr 1d: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający klauzule dodatkowe i inne postanowienia szczególne fakultatywne, dotyczący części I i II zamówienia. Załącznik nr 1e: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający wykaz mienia zgłaszanego do ubezpieczenia, dotyczący części I i II zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 723405-2025
Interne Kennung: ZP-IB.271.245.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ubezpieczenie majątku i odpowiedzialności cywilnej Gminy Lublin wraz z podległymi jednostkami organizacyjnymi i instytucjami kultury.
Beschreibung: Opis: Zakres ubezpieczenia obejmuje: 1) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, 2) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk, 3) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, 4) kompleksowe ubezpieczenie mieszkań chronionych.
Interne Kennung: Część I zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen
Los: LOT-0002
Titel: Ubezpieczenie pojazdów mechanicznych Gminy Lublin
Beschreibung: 1) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, 2) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe w związku z ruchem pojazdów na terenie państw należących do Systemu Zielonej Karty, a niebędących członkami Unii Europejskiej (tzw. ubezpieczenie Zielona Karta – ubezpieczenie bezskładkowe), 3) obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych, w stosunku do których orzeczono przepadek na rzecz Gminy Lublin, 4) ubezpieczenie pojazdów od uszkodzenia i utraty auto casco, 5) ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków kierowcy i pasażerów, 6) rozszerzone, odpłatne ubezpieczenie assistance, 7) ubezpieczenie mini assistance (ubezpieczenie bezskładkowe, jeśli wykonawca takie posiada).
Interne Kennung: Część II zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66516100 Kraftfahrzeughaftpflichtversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66512100 Unfallversicherungen