See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DNS na realizaci eventů v oblasti EU fondů
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je příprava a organizační zajištění a vyhodnocení eventů v oblasti komunikace EU fondů v letech 2020 - 2023. Jedná se o DNS rozdělený do 3 kategorií ve smyslu § 138 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., podle převažujícího charakteru akcí, které jsou podrobněji popsány v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 106755-2020
Interne Kennung: VZ/2019/028/313
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie A – „Regionální akce“
Beschreibung: „Regionální akce“ – bude se je jednat o jednoduché produkční a logistické zajištění prezentace např. na veletrzích a regionálních akcích (např. stánek, personál, logistické zajištění).
Interne Kennung: Kategorie A
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen, 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes