See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych - nr 120/PN/2025
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem produktów leczniczych w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
Vorherige Bekanntmachung: 764161-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 PZP. Zastosowanie procedury przyspieszonej jest uzasadnione pilną potrzebą udzielenia zamówienia, w związku z zwiększoną liczbą pacjentów oraz koniecznością zapewnienia ciągłości wysokospecjalistycznych świadczeń zdrowotnych.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa produktów leczniczych