2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Beschreibung: Pełny tytuł: Przeprowadzenie zajęć dydaktycznych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie zajęć dydaktycznych na kursach specjalizacyjnych w ramach szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie psychologii klinicznej (blok podstawowy: Moduł I), zgodnie z aktualnie obowiązującym programem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie Psychologii Klinicznej, zatwierdzonym przez Ministra Zdrowia dla osób uczestniczących w projekcie pn.: „Na ratunek – kadry DIM” współfinansowanym przez Unię Europejską, ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027. 2. Niniejsze zamówienie (Część nr 1) stanowi część zamówienia udzielanego w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią Załącznik nr 1A-1B oraz Załącznik nr 4 do SWZ. 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w Załączniku nr 1A-1B do SWZ oraz we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ. 4. Minimalny gwarantowany poziom realizacji zamówienia: Zamawiający gwarantuje wykonanie zamówienia na poziomie: realizacja zajęć dydaktycznych dla Grupy nr 1 (zgodnie ze szczegółowym harmonogramem realizacji szkolenia specjalizacyjnego – załącznik do OPZ) w zakresie każdej części zamówienia. 5. Wykonawca zobowiązany jest wyznaczyć do realizacji zamówienia osobę, która spełnia minimalne wymagania merytoryczne określone w treści załącznika 1A-1B do SWZ w odniesieniu do danej części zamówienia. Minimalne wymagania merytoryczne są to wymagania dotyczące wykształcenia, kwalifikacji i doświadczenia, które musi spełnić osoba wyznaczona do realizacji zamówienia w ramach danej części zamówienia. Wszystkie pojęcia używane w załączniku 1A-1B do SWZ należy rozumieć zgodnie z obowiązującymi przepisami – jeżeli pojęcia te zostały zdefiniowane w treści obowiązujących aktów prawnych. Zamawiający wymaga, aby zamówienie – w zakresie przygotowania i przeprowadzenia zajęć dydaktycznych – zostało zrealizowane osobiście przez osobę wyznaczoną do realizacji zamówienia, wskazaną w ofercie wykonawcy. Zmiana osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia, na etapie realizacji zamówienia jest możliwa wyłącznie na zasadach określonych w załączniku nr 1A-1B do SWZ i nr 4 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 754691-2025
Interne Kennung: SPZOZ/FERS 01.13/7/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1.Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy Pzp, w którym w odpowiedzi na ogłoszenie o zamówieniu oferty mogą składać wszyscy zainteresowani Wykonawcy. Zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy Pzp, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. 2. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy Pzp, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert w ramach danej części zamówienia, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia z postępowania. 3. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. Wykonawca ma prawo złożyć tylko jedną ofertę na część zamówienia, objętą przedmiotowym postępowaniem, zawierającą jedną, jednoznacznie opisaną propozycję. 4. Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 6. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, tj. mających status zakładu pracy chronionej, spółdzielnie socjalne oraz innych wykonawców, których głównym celem lub głównym celem działalności ich wyodrębnionych organizacyjnie jednostek, które będą realizowały zamówienie, jest społeczna i zawodowa integracja osób społecznie marginalizowanych. 7. Zamawiający nie określa wymagań związanych z realizacją zamówienia w zakresie zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia, ponieważ wykonanie tych czynności nie polega na wykonywaniu pracy w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465, z późn. zm.). 8. Niniejsze zamówienie (Część nr 1) stanowi część zamówienia udzielanego w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania. Po stronie Zamawiającego nie powstał obowiązek wskazania powodów niedokonania podziału zamówienia na części, o którym mowa w art. 91 ust. 2 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104-107 ustawy Pzp. 10. Zamawiający nie żąda od wykonawców wniesienia wadium. 11. Zamawiający nie żąda od wykonawców wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 12. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu (o ile zostały one określone przez Zamawiającego) dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie; 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie; 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie; 4) zdolności technicznej lub zawodowej: Zamawiający nie określa warunku w powyższym zakresie. 13. Szczegółowe zasady rozliczenia zostały zawarte we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 14. Możliwe zmiany umowy oraz warunki wprowadzenia zmian zostały przewidziane we wzorze umowy, stanowiącym załącznik do SWZ. 15. Szczegółowe terminy realizacji zajęć dydaktycznych zostały wskazane w szczegółowym harmonogramie realizacji szkolenia specjalizacyjnego, stanowiącym załącznik do Opisu przedmiotu zamówienia. Wykonawca przed złożeniem oferty zobowiązany jest zapoznać się ze szczegółowym harmonogramem realizacji szkolenia specjalizacyjnego. 16. UWAGA: Wszelkie informacje związane z postępowaniem dotyczące w szczególności: opisu przedmiotu zamówienia, szczegółowych terminów realizacji zajęć dydaktycznych, podstaw wykluczenia z postępowania, oświadczeń i dokumentów, które Wykonawca obowiązany jest złożyć, kryteriów i sposobu oceny ofert, sposobu komunikacji i składania oferty, projektu umowy zawarte są w SWZ wraz z załącznikami. Zamawiający zapewnia na stronie internetowej prowadzonego postępowania bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do dokumentów zamówienia: adresy prowadzące na stronę postępowania: https://platformazakupowa.pl/pn/babinski/proceedings https://platformazakupowa.pl/transakcja/1213228.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 zamówienia
Beschreibung: Część nr 1 zamówienia: Temat zajęć dydaktycznych: T 3 Diagnoza psychologiczna osób chorych somatycznie - podstawy teoretyczne i metodologiczne GRUPA I, GRUPA II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1 zamówienia