2. Verfahren
Verfahren
Titel: ProDemos - EA Drukwerk lespakket ''Derde Kamer''
Beschreibung: De Derde Kamer der Staten-Generaal is een gratis interactief lesprogramma over de Nederlandse parlementaire democratie voor kinderen van de basisschool. Ze leren op een speelse manier hoe de politiek werkt in Nederland. De opdracht bestaat uit het vervaardigen van het volledige lespakketten ‘’Derde Kamer’’ en het samenstellen van de pakketten. De pakketten dienen afgeleverd te worden bij de fulfilment partner van ProDemos. De opdracht betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 4 jaar, met als startdatum 1 mei 2026. De geschatte omvang is €100.000 per jaar. De totale opdrachtwaarde wordt daarmee geschat op €400.000,-.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes, 79920000 Dienstleistungen des Abfüll- und Verpackungsgewerbes und zugehörige Leistungen
5. Los
Los: LOT-0000