See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Podział kosztów zakupu energii elektrycznej powstałych na podstawie umowy PN/39/24/HSKU dla obiektu CIRF w Radomiu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej dla potrzeb zasilania urządzeń teleinformatycznych NBP zainstalowanych w obiekcie Centrum Informatyki Resortu Finansów (CIRF) w Radomiu, w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r. (24 m-ce), w przewidywanej ilości 2 400 MWh. Ww. urządzenia teleinformatyczne NBP znajdują się na użyczonej powierzchni technicznej ośrodków przetwarzania CIRF z siedzibą w Radomiu, ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom. Energia elektryczna jest nabywana przez CIRF od ENERGO OPERATOR Sp. z o.o. na podstawie umowy sprzedaży energii elektrycznej nr PN/39/24/HSKU zawartej w dniu 30.10.2024 r. w wyniku przeprowadzonego przez CIRF postępowania o udzielenie zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych.
Interne Kennung: SEZ/DKRZ-WPO1-EWS-241-0491/DA/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż energii elektrycznej dla potrzeb zasilania urządzeń teleinformatycznych NBP zainstalowanych w obiekcie Centrum Informatyki Resortu Finansów (CIRF) w Radomiu, w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2027 r. (24 m-ce), w przewidywanej ilości 2 400 MWh. Ww. urządzenia teleinformatyczne NBP znajdują się na użyczonej powierzchni technicznej ośrodków przetwarzania CIRF z siedzibą w Radomiu, ul. Samorządowa 1, 26-601 Radom. Energia elektryczna jest nabywana przez CIRF od ENERGO OPERATOR Sp. z o.o. na podstawie umowy sprzedaży energii elektrycznej nr PN/39/24/HSKU zawartej w dniu 29.10.2024 r. w wyniku przeprowadzonego przez CIRF postępowania o udzielenie zamówienia, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych