2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Nędza w 2026 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych na których prowadzona jest działalność Urzędu Gminy Nędza i innych jednostek organizacyjnych Gminy Nędza działających w formie jednostek budżetowych w terminie od dnia 1 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026r. 2. Prognozowana szacunkowa ilość odpadów komunalnych jaka może zostać zebrana z terenu Gminy Nędza w trakcie realizacji umowy wynosi 2 900 Mg 3. Zamawiający przewiduje do odbioru przez Wykonawcę odpady o następujących ko-dach: 200101, 200102, 200199, 200307, 200307ex, 200199ex, 200301, 200201, 160103, 200132, 200111. Zamawiający zastrzega, że mogą się zdarzyć sytuacje, gdy mieszkaniec nie dokona prawidłowej segregacji odpadów i konieczne będzie (zgodnie z przepisami) odebranie odpadów jako zmieszane, a będą w tych odpadach znajdować się odpady, które będą mogły być zaliczone pod innym kodem. Ponadto dopuszcza się również klasyfikację odpadów w grupie 15 jako odpady opakowaniowe, podstawową jednak grupą jest grupa 20 jako dedykowana do odpadów komunalnych.
Vorherige Bekanntmachung: 670345-2025
Interne Kennung: PPŚP.271.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90511300 Müllsammlung