858933-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reifen für Kraftfahrzeuge – Rámcová dohoda na dodávky pneumatik pro roky 2026 a 2027
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávky pneumatik pro roky 2026 a 2027
BeschreibungPředmětem plnění Předmětem plnění této VZ jsou průběžné dodávky pneumatik pro motocykly a dodávky letních a zimních pneumatik pro automobily v letech 2026 a 2027, tj. 1) pneumatiky pro motocykly, 2) letní a zimní pneumatiky pro osobní vozidla, 3) letní a zimní pneumatiky pro užitková vozidla (zátěžové pneumatiky „C“), včetně dopravy do místa plnění, odvozu a ekologické likvidace opotřebených pneumatik. Pro rok 2028, nebo v případě dřívějšího vyčerpání finančního limitu stanoveného pro roky 2026 a 2027 pro období po vyčerpání tohoto limitu, si centrální zadavatel vyhrazuje využít změny závazku dle § 100 odst. 1 zákona do výše maximálně 30 % předpokládaného finančního limitu. Více ZD.
Interne KennungMV-120756/VZ-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34351100 Reifen für Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34411200 Reifen für Motorräder
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenPro rok 2028, více v ZD.