2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy 22 WOG w Olsztynie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu ( badania wstępne, okresowe, kontrolne) i innych badań medycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu (badania wstępne, okresowe, kontrolne) i innych badań medycznych w ramach 7 części. 2. Sposób realizacji zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy. Prawo opcji – świadczenie usług medycznych z zakresu przedmiotu umowy na pisemną informację Zamawiającego w ilościach przez niego wskazanych w terminie realizacji umowy oraz cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym. Sposób realizacji opcji został szczegółowo opisany w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej oraz w postaci katalogów elektronicznych. Zamawiający podzielił zamówienie na 7 części: Część 1 - świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) Jednostek Wojskowych z Olsztyna oraz zapewnienie udziału lekarza w przeglądach i ćwiczeniach poza siedzibą Wykonawcy dla jednostek z rejonu odpowiedzialności 22.Wojskowego Oddziału Gospodarczego. Część 2 - świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z miejscowości Lidzbark Warmiński. Część 3 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z Garnizonu Lipowiec, powiat Szczytno Część 4 – świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z miejscowości Przasnysz Część 5 - świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z miejscowości Ciechanów. Część 6 - świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z miejscowości Ostróda. Część 7 - świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z miejscowości Nidzica. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną, wybrane lub wszystkie części (zadania).
Vorherige Bekanntmachung: 780992-2025
Interne Kennung: Znak sprawy: 22WOG-ZP.2712.70.2025/O/D/27/2300/U/PN-US
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: Część 7 - świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla kandydatów do pracy/pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy zawodowych 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie, żołnierzy Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej (DZSW) oraz Jednostek Wojskowych z miejscowości Nidzica.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług z zakresu medycyny pracy dla pracowników resortu obrony narodowej i żołnierzy 22. Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Olsztynie oraz jednostek i instytucji będących na jego zaopatrzeniu (badania wstępne, okresowe, kontrolne) i innych badań medycznych. 2. Sposób realizacji zamówienia został określony w projektowanych postanowieniach umowy, stanowiące załącznik nr 6 do SWZ. 3. Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy. Prawo opcji – świadczenie usług medycznych z zakresu przedmiotu umowy na pisemną informację Zamawiającego w ilościach przez niego wskazanych w terminie realizacji umowy oraz cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym. Sposób realizacji opcji został szczegółowo opisany w projektowanych postanowieniach umowy. 4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Interne Kennung: Znak sprawy: 22 WOG-ZP.2712.70.2025/O/D/27/2300/U/PN-US CZĘŚĆ 7
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie każdej z części na jakie zostało podzielone niniejsze zamówienie, zgodnie z zapisami projektowanych postanowień umowy. Prawo opcji – świadczenie usług medycznych z zakresu przedmiotu umowy na pisemną informację Zamawiającego w ilościach przez niego wskazanych w terminie realizacji umowy oraz cenach jednostkowych określonych w formularzu cenowym. Sposób realizacji opcji został szczegółowo opisany w projektowanych postanowieniach umowy.