See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport odpadów komunalnych pochodzących z terenu gminy Mirsk w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie odbioru odpadów komunalnych wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia pochodzących od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują i nie zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Mirsk, okresie od 01.04.2026 r. do 31.03.2027 r. oraz ich transport do Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Lubawce przy ul. Zielonej 30 zwanym dalej ZUO oraz do zakładu przetwarzania odpadów komunalnych (ZPOK) zebranych selektywnie przy ul. Komunalnej 3 w Lubawce oraz stacji przeładunkowych w Jaworze ul. Słowackiego 32, 59-400 Jawor i Pielgrzymce, działka nr 420/10, 32, 59-524 Pielgrzymka w celu dalszego ich zagospodarowania. Wykonawca może także korzystać z sortowni – składowiska w Płóczkach Dolnych za dodatkową opłatą 50 zł netto za każdą tonę oddanego odpadu zgodnie z Uchwałą nr 01/VIII/2023 z dnia 05. 01. 2023 r. Zarządu Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej „SANIKOM” sp. z o.o. w Lubawce. Przedmiot zamówienia obejmuje: odbiór odpadów komunalnych pochodzących od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, w tym w zabudowie jednorodzinnej i zabudowie wielorodzinnej, nieruchomości niezamieszkałych objętych gminnym systemem gospodarki odpadami, nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno- wypoczynkowe zgodnie z obowiązującym w czasie trwania umowy Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Mirsk. Na terenie gminy Mirsk obowiązuje system mieszany, tj. workowo – pojemnikowej zbiórki odpadów komunalnych. Pojemniki i worki na odpady komunalne zapewnia właściciel nieruchomości we własnym zakresie. Odpady odbierane są w podziale na następujące frakcje odpadów: a) posortownicze, tj. pozostałe po segregacji zmieszanych odpadów komunalnych, b) papier, c) szkło, d) metale i tworzywa sztuczne, e) odpady ulegające biodegradacji w tym odpady zielone.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen