See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Senior salarisadministrateur - cluster BCO
Beschreibung: Ben jij een energieke en ervaren senior salarisadministrateur die klaar is om écht impact te maken in een dynamische organisatie? Sluit je bij ons aan en lever een waardevolle bijdrage aan onze ambities!
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000